Top

OBJAVTE NISSAN JUKE 2018

Objavte, prečo je Nissan Juke to pravé malé SUV pre vzrušujúcu jazdu.

 

NISSAN INTELIGENT MOBILITY

Nissan Intelligent Mobility nanovo definuje spôsob, ako sa prepravujeme životom. Pomáha nám jazdiť s väčšou istotou, vzrušením a spojením so svetom okolo nás. Zažite odvážnejšiu a chytrejšiu jazdu už dnes v novom modeli Nissan Juke. Malé SUV s technológiami Intelligent Mobility, ktoré sledujú všetko, čo sa okolo vás deje, a v prípade problémov zasiahnu.

S NISSANOM JUKE NEMUSÍTE NIKDY ROBIŤ KOMPROMIS

ODVÁŽNEJŠÍ A SOFISTIKOVANEJŠÍ

100% vybavený pre ešte lepšiu jazdu: obklopujúci 360° zvuk, inteligentné technológie a úžasné možnosti personalizácie. Všetko pre maximálne vzrušenie z jazdy.

INTELIGENTNÝ PANORAMATICKÝ KAMEROVÝ PARKOVACÍ SYSTÉM

BEZPROBLÉMOVÉ PARKOVANIE

Vďaka inteligentnému panoramatickému kamerovému parkovaciemu systému parkovanie nikdy nebolo jednoduchšie. Systém zobrazuje 360-stupňový pohľad zhora na vaše okolie a pomôže vám bez problémov zaparkovať svoje kompaktné SUV kamkoľvek.

Priestor pre každého

NASTÚPTE A UROBTE SI POHODLIE

Vďaka množstvu miesta až pre 5 pasažierov vrátane batožiny je interiér tohto malého SUV prekvapivo priestranný. Po sklopení sedadiel môžete objem batožinového priestoru Nissanu Juke viac než strojnásobiť a prispôsobiť potrebám.

VĎAKA KREATÍVNEMU DIZAJNU

S OSOBNÝM KOMFORTOM

Vyfarbite si svoje malé SUV podľa vlastného vkusu a podčiarknite jeho dizajn príslušenstvom, ktoré doplní váš štýl. Inšpirujúci dizajn Nissanu Juke je okamžite rozpoznateľný, najmä, keď ho doladíte vy sami.

PRE VÁŠ OSOBNÝ KOMFORT

NASTAVTE TEMPO

Vďaka športovým sedadlám a ukazovateľom v štýle športových motocyklov poskytuje interiér malého SUV Nissan Juke dlhodobú odolnosť a pohodlie. Pridajte tomuto SUV trochu farby z dizajnového štúdia Nissan a nechajte svoju kreativitu zažiariť.

S AUDIOSYSTÉMOM Bose® Personal®

PONORTE SA DO ÚŽASNÝCH ZÁŽITKOV Z POČÚVANIA

Úplne nový audiosystém BOSE® PERSONAL® zahŕňa 6 reproduktorov, z toho dva typu Ultra-Nearfield™ integrované v hlavovej opierke vodiča. Zvuk tohto malého SUV je pastvou pre uši každého milovníka hudby. Systém bol navrhnutý špeciálne pre Nissan Juke a vďaka tomu poskytuje neprekonateľne podmanivý zážitok z počúvania, ktorý si môžete navyše úplne prispôsobiť osobnému vkusu.

Stiahnuť ceny

Nezmeškaj horúce novinky