Top

NISSAN QASHQAI BLACK EDITION

jedinecny-nissan-x-trail

ELEGANTNÝ VZHĽAD EXTERIÉRU

Nissan Qashqai Cit Pre Unikatny Styl

CIT PRE UNIKÁTNY ŠTÝL
Vďaka nádherným čiernym 19″ diskom kolies z ľahkých zliatin a strieborným predným a zadným štýlovým panelom verzia Black Edition upúta pozornosť každého.

Nissan Qashqai Disky

ČIERNE DISKY KOLIES Z ĽAHKÝCH ZLIATIN
Qashqai Black Edition by nebol kompletný bez svojich 19″ diskov kolies z ľahkých zliatin v čiernej Jet, ktoré mu dodávajú na výnimočnosti.

Nissan Qashqai

ELEGANCIA A ŠTÝL
Strieborné predné a zadné štýlové panely prispievajú k celkovej elegancii a výnimočnému štýlu.

INDIVIDUÁLNY DIZAJN INTERIÉRU

individualny dizajn interieru

 

JEDINEČNOSŤ
Qashqai Black Edition sa pýši originálnymi vnútornými prahmi dverí a interiérovým štítkom s označením limitovanej edície, ktoré z neho robia skutočne individuálne vozidlo.

Elegancia kam sa len pozriete

ELEGANCIA, KAM SA LEN POZRIETE
Nemusíte dlho hľadať, aby ste si všimli luxusné a individuálne prvky. Už pri nastupovaní vás privítajú originálne vnútorné prahy dverí verzie Black Edition.

BEZPEČIE A ODOLNOSŤ

Nissan Qashqai

INOVATÍVNE BEZPEČNOSTNÉ TECHNOLÓGIE A MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Qashqai Black Edition obsahuje v štandardnej výbavy bezpečnostné technológie NISSAN Safety Shield, ako aj pokročilý navigačný a multimediálny systém NissanConnect, ktorý vám poskytu

Nissan Qashkai

PARKUJTE AKO PROFESIONÁL
Inteligentný parkovací asistent je štandardnou výbavou verzie Black Edition a pomôže vám s presným zaparkovaním do úzkych priestorov.

Nissan Qashqai

QASHQAI TO MÁ POD KONTROLOU
Displej Drive-Assist systému NissanConnect je váš spoľahlivý spolujazdec, ktorý vám poskytne podrobnú navigáciu, monitorovanie tlaku v pneumatikách a všetky multimediálne funkcie, ktoré očakávate od najvyššieho.

Stiahnuť Brožúru

Stiahnuť ceny

Stiahnuť
Príslušenstvo

Nezmeškaj horúce novinky