Top

NOVÝ NISSAN LEAF

SIMPLY AMAZING

 

VӒČŠÍ DOJAZD

378 KILOMETROV

NOVÁ BATÉRIA

40 KWH

VÝKON V KOŇOCH

150 K

 

100% ELEKTRICKÝ

Vydajte sa, kam chcete a ešte ďalej. Nový Nissan LEAF má všetko, čo potrebujete. Doprajte si viac sebavedomia, spojenia a zažite ešte vzrušujúcejšiu jazdu v elektromobile, ktorý robí aj obyčajné veci s radosťou.

 

RÝCHLOSŤ, KTORÚ STE DOTERAZ NEVIDELI

100% elektrický pohon znamená okamžité zrýchlenie, ktoré vás zatlačí do sedadla. Zábava však pokračuje vďaka inovatívnemu e-Pedálu, ktorý umožňuje zrýchľovať aj brzdiť jedným pedálom. Otočte volantom a nízko položené ťažisko vďaka batériám v podlahe vám pridá na stabilite. A teraz s dojazdom 378 km bude vzrušenie pokračovať ešte ďalej.

 

NOVÝ ODVÁŽNY VZHĽAD

Svieži vzhľad a vzrušujúca jazda. Nový Nissan LEAF má ostré línie, dynamický predok s unikátnou viacrozmernou mriežkou chladiča v priesvitnej modrej farbe a charakteristickú „vznášajúcu sa“ strechu. Tento moderný hatchback tiež ponúka priestor a všestrannosť, vďaka ktorej udrží krok s vaším zaneprázdneným životným štýlom.

 

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Služba Nissan Intelligent Mobility vytvára nový vzťah medzi vami a vaším vozidlom. Predstavte si auto, ktoré si pomocou pedálu dopĺňa energiu, automaticky spomalí, zrýchli a zabrzdí, dokonale samo zaparkuje a pomáha vás chrániť pred potenciálnym nebezpečenstvom v okolí. Vďaka kompletnému balíku nových technológií spraví Nový Nissan LEAF z vašej bežnej jazdy senzačný a oveľa uvoľňujúcejší zážitok.

 

 

Napíšte nám a zistite viac

Nezmeškaj horúce novinky