Top

NOVÝ NISSAN QASHQAI

POSÚVA HRANICE

 

 

 

TOTO VÁM PRINESIE NISSAN PROPILOT*

Nový Nissan Qashqai s funkciou ProPILOT vám umožní relaxovať a nechať sa unášať prúdom, zatiaľ čo sa postará o niektoré úlohy pri vašom každodennom jazdení.

*Systém ProPILOT je dostupný iba s motorom 1.6 dCi Xtronic CVT.

Systém ProPILOT má obmedzené schopnosti. Byť neustále pozorný, jazdiť bezpečne a kedykoľvek prevziať kontrolu nad vozidlom je zodpovednosťou vodiča. ProPILOT slúži ako doplnková funkcia len pri jazde na diaľnici (oddelenej bariérami), vodič však musí mať ruky na volante a sledovať cestu. Nie je určená na jazdu v meste.

SUPER INTELIGENTNÉ SUV

Byť inteligentný je atraktívne a nový sofistikovaný dizajn mestského crossoveru Nissan Qashqai to dokazuje. Spája v sebe výrazný dizajn s efektívnou aerodynamikou a sofistikovanými technológiami. Posuňte jazdu mestom na úplne inú úroveň.

SPOJTE SVOJE SVETY

NissanConnect

Vďaka rozhraniu NissanConnect sa váš nový Nissan Qashqai stane najlepším priateľom vášho smartfónu. Pomocou novej intuitívnej grafiky, ktorá pripomína aplikácie, môžete pristupovať k svojej hudbe, Facebooku, informačným kanálom, tweetom, tipom zo stránky TripAdvisor a k mnohým ďalším možnostiam jednoducho a efektívne.

TECHNOLÓGIE ZVYŠOVANIA POZORNOSTI VODIČA

Technológie inteligentného riadenia spoločnosti Nissan používajú pokročilú radarovú technológiu na nepretržité monitorovanie aktivity okolo vás, aby ste ľahšie zvládali neočakávané situácie.

PARKOVANIE JEDNODUCHŠIE AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM

VNÍMAJTE A CÍŤTE VIAC SVOJE OKOLIE

Technológie inteligentného riadenia spoločnosti Nissan používajú pokročilú radarovú technológiu na nepretržité monitorovanie okolia vozidla – a pomáhajú vám zvládať neočakávané situácie.

INTELIGENTNÝ PANORAMATICKÝ KAMEROVÝ PARKOVACÍ SYSTÉM

Pomocou 4 kamier vidíte s inteligentným panoramatickým kamerovým parkovacím systémom panoramatický výhľad, takže cúvanie aj parkovanie bude jednoduchšie. Keď to raz skúsite, nikdy nebudete chcieť jazdiť bez neho!

DIZAJN EXTERIÉRU

INTELIGENTNEJŠÍ & ELEGANTNEJŠÍ

Štýlová novinka – od robustného dizajnu prednej mriežky až po luxusné dizajnové sedadlá. SUV obľúbené po celom svete nikdy nevyzeralo lepšie!

DIZAJN INTERIÉRU

INTELIGENTNÉ VLASTNÍCTVO

Vrchná trieda až do posledného detailu. Ultimatívny mestský crossover bol doladený k dokonalosti.

PRÉMIOVÉ SEDADLÁ A VOLANT PRE NAJVYŠŠÍ KOMFORT

Ponorte sa do trvalého pohodlia nových sedadiel Nissanu Qashqai s ich novým monoformným dizajnom a kožou Nappa mimoriadnej kvality s jemnou 3D povrchovou úpravou s prešívaním. Sedadlá nového Nissanu Qashqai vás objímu v luxusnom komforte a vďaka športovému volantu v tvare “D” bez problémov preberiete riadenie do vlastných rúk.

ZDVIHNITE LATKU

ZDVIHNITE LATKU

MODERNÉ MOTORY

Ak chcete skombinovať vynikajúcu spotrebu paliva so športovým prémiovým SUV, už nemusíte hľadať. Nový Nissan Qashqai vám ponúka aerodynamický exteriér a prevodovku Xtronic.

DIESELOVÉ MOTORY

BENZÍNOVÉ MOTORY

Stiahnuť Brožúru

Stiahnuť ceny

Nezmeškaj horúce novinky