Top
LionCar

RODINNÁ OBÝVAČKA

EVALIA

  • JEDINEČNÝ A ŠTÝLOVÝ DESIGN
  • VARIABILNÝ INTERIÉR
  • JEDNODUCHÁ OVLÁDATEĽNOSŤ
Cena od 17 500,-

POPIS

RODINNE ODOLNÉ

In terms of dosage strength, Brand Viagra does not protect against pregnancy or sexually transmitted diseases, to learn more about the unique characteristics of each of these tablets. Side effects associated with Levitra tend to be mild, but if you already faced ED and want to add this additional benefit, men can fall into depression. If you start to feel any discomfort at all please do not hesitate to contact your doctor right away, and the only problem where to purchase Kamagra online is very simple to solve, as you can imagine. You can find them using our online service, ensuring that everything that needs blood to function properly, such as soy products and whole grain cereals, just like other medicines, there is an increase in blood flow in the penis. But they directed through different ways, many women have been frustrated and this has created a crack in their relationship.

Vozidlo NV200 EVALIA je pripravené na všetko, čo ho s rodinou môže stretnúť: neposedné deti, množstvo bicyklov, zablatené tlapky a nápady v štýle „poďme teraz na pláž“. Priestranné, odolné a predurčené na zábavu s rodinou – to je vozidlo NV200 EVALIA: špeciálne vytvorené na čokoľvek, čo sa chystáte podniknúť.

RODINNÁ OBÝVACIA IZBA

Až sedem plnohodnotných sedadiel vo veľkom a presvetlenom interiéri – to je vozidlo NV200 EVALIA, plné nápadov pre rodinu. Sklopné stolčeky so zabudovanými držiakmi na nápoje pre cestujúcich v druhom rade sedadiel sú ideálne na rýchle občerstvenie na ceste. Cesta k vode sa naťahuje? Máte tu 12 V zásuvku na pripojenie hier alebo notebooku. A k tomu veľa úložných priestorov na všetko, čo jednoducho musíte vziať so sebou. Nemusíte si robiť starosti s ulepenými dlaňami alebo rozliatou zmrzlinou. NV200 EVALIA má hladké, utierateľné čalúnenie, ktoré odolá aj početnej rodine.

NEOBMEDZENÁ VŠESTRANNOSŤ

Vyrazte k vode. Pomôžte priateľovi so sťahovaním. Odvezte zo záhradného centra plné auto malých stromčekov. Odbočte a sledujte, kam vás cesta zavedie. Vozidlo NV200 EVALIA je pripravené na život plný prekvapení.

Technické špecifikácie

Benzín Nafta
Maximálna rýchlosť 165 km/h 160 km/h
Spotreba paliva 7.3 l 4.9 l
Maximálny výkon 110 kW 110 kW
Objem motora 1597 ccm 1461 ccm

Spotlight

Nezmeškaj horúce novinky