Top
LionCar

RODINNÁ OBÝVAČKA

EVALIA

  • JEDINEČNÝ A ŠTÝLOVÝ DESIGN
  • VARIABILNÝ INTERIÉR
  • JEDNODUCHÁ OVLÁDATEĽNOSŤ
Cena od 17 500,-

POPIS

RODINNE ODOLNÉ

Vozidlo NV200 EVALIA je pripravené na všetko, čo ho s rodinou môže stretnúť: neposedné deti, množstvo bicyklov, zablatené tlapky a nápady v štýle „poďme teraz na pláž“. Priestranné, odolné a predurčené na zábavu s rodinou – to je vozidlo NV200 EVALIA: špeciálne vytvorené na čokoľvek, čo sa chystáte podniknúť.

RODINNÁ OBÝVACIA IZBA

Až sedem plnohodnotných sedadiel vo veľkom a presvetlenom interiéri – to je vozidlo NV200 EVALIA, plné nápadov pre rodinu. Sklopné stolčeky so zabudovanými držiakmi na nápoje pre cestujúcich v druhom rade sedadiel sú ideálne na rýchle občerstvenie na ceste. Cesta k vode sa naťahuje? Máte tu 12 V zásuvku na pripojenie hier alebo notebooku. A k tomu veľa úložných priestorov na všetko, čo jednoducho musíte vziať so sebou. Nemusíte si robiť starosti s ulepenými dlaňami alebo rozliatou zmrzlinou. NV200 EVALIA má hladké, utierateľné čalúnenie, ktoré odolá aj početnej rodine.

NEOBMEDZENÁ VŠESTRANNOSŤ

Vyrazte k vode. Pomôžte priateľovi so sťahovaním. Odvezte zo záhradného centra plné auto malých stromčekov. Odbočte a sledujte, kam vás cesta zavedie. Vozidlo NV200 EVALIA je pripravené na život plný prekvapení.

Technické špecifikácie

Benzín Nafta
Maximálna rýchlosť 165 km/h 160 km/h
Spotreba paliva 7.3 l 4.9 l
Maximálny výkon 110 kW 110 kW
Objem motora 1597 ccm 1461 ccm

Spotlight

Nezmeškaj horúce novinky