Top
LionCar

VRCHOLNÉ SUPERAUTO BOLO EŠTE VIAC VYLEPŠENÉ.

GT-R

  • ŠPORTOVÁ KAROSÉRIA
  • VYŠŠÍ KOMFORT, ŽIADNE KOMPROMISY
  • HLADKÁ JAZDA PO VŠETKÝCH DRUHOCH CESTY
  • VRCHOLNÉ PRETEKÁRSKE TECHNOLÓGIE
Cena od 100 500,-

POPIS

ŠPORTOVÁ KAROSÉRIA

Elegantná a športová karoséria sofistikovaného NISSANU GT-R je atraktívna a efektívna. Koeficient odporu vzduchu je nižší než má vystrelená guľka! Dokonca aj spodná časť vozidla prispieva k úžasnej aerodynamike, vďaka čomu vám umožňuje zažiť jazdu svojho života.

VYŠŠÍ KOMFORT, ŽIADNE KOMPROMISY

Uvoľnite sa a užívajte si jazdu bez ohľadu na to, či režete horské prechody, dobývate pretekársky okruh alebo si len vychutnávate cesty vo svojom okolí. Ovládateľnosť NISSANU GT-R MY15 Edition bola optimalizovaná a hladiny hluku a vibrácií v kabíne minimalizované, aby ste si mohli užívať svoju jazdu v plnej sústredenosti.

HLADKÁ JAZDA PO VŠETKÝCH DRUHOCH CESTY

Vďaka vylepšenému a odľahčenému systému zavesenia kolies vám NISSAN GT-R dodá pocit bezpečia a vyššej stability v úzkych zákrutách a na náročnom povrchu bez potreby korekcie smeru. Modifikovali sme charakteristiku tlmičov a zároveň nastavenia riadiacej jednotky. Vďaka tomu je každá jazda taká hladká a vzrušujúca, ako je to len možné.

VRCHOLNÉ PRETEKÁRSKE TECHNOLÓGIE, VRCHOLNÉ ŠPORTOVÉ VOZIDLO

Každý motor vo vozidle GT-R skladá ručne jediný technik z ľahkých a odolných dielov vyrobených zo zliatin hliníka a horčíka. To všetko v miestnosti bez prachu a s regulovanou teplotou. Náročná testovacia fáza zaručí, že vozidlo GT-R je pripravené podať špičkový výkon na ulici aj na pretekárskom okruhu.

Technické špecifikácie

Benzín
Maximálna rýchlosť 315 km/h
Spotreba paliva 9 - 17 l
Maximálny výkon 419 kW
Objem motora 3799 ccm

Spotlight

Nezmeškaj horúce novinky