Top
LionCar

ODPÚTANÝ VÝKON

JUKE NISMO RS

  • PERFEKTNÝ POCIT Z VÝKONU
  • ŠPORTOVÉ OVLÁDANIE A PRIĽNAVOSŤ
  • DIZAJN INŠPIROVANÝ PRETEKÁRSKYMI VOZIDLAMI
Cena od 25 090,-

POPIS

Z PRETEKÁRSKYCH TRATÍ NA BEŽNÉ CESTY

Úplne nový Juke nismo-RS čerpá z desaťročí odborných poznatkov z pretekárskych tratí a vďaka tomu sa z neho stal maximálne výkonný crossover. Toto vozidlo bolo inšpirované pretekmi, vyvíjané podľa najvyšších štandardov a testované vo veternom tuneli. Jeho hlavným cieľom je výkon. A ten aj úspešne dosahuje. Dôraz sa kládol na všetky detaily, či už je to jeho športový dizajn, 1,6-litrový motor Direct Injection Gasoline Turbo (DIG-T) alebo pôsobivý 37 % aerodynamický prítlak.

DIZAJN VYJADRUJE VŠETKO

Nastúpte do vozidla Juke nismo RS a zažite novú úroveň dizajnu inšpirovaného slávnym dedičstvom motoristických pretekov. Interiér je vytvorený na dosiahnutie vrcholného komfortu a štýlu, aby vám na cestách prinášal neprekonateľný výkon. Vďaka škrupinovým predným sedadlám RECARO, čalúneniu Alcantara, volantu nismo potiahnutého kožou, tachometru nismo s červeným dizajnom a mnohým ďalším prvkom získate pocit pretekárskej trate, kdekoľvek sa ocitnete.

PRIDAJTE VÝKON

Juke nismo RS prináša víťazný výkon a ovládateľnosť, ktorá prekvapí. Takže ak milujete jazdu v aute, nezabudnite si doplniť zoznam prianí. S 1,6-litrovým motorom Direct Injection Gasoline Turbo (DIG-T), 6-stupňovou manuálnou prevodovkou alebo prevodovkou Xtronic CVT so športovým režimom si môžete vychutnávať výkon na maximum pri každej príležitosti.

Technické špecifikácie

Benzín
Maximálna rýchlosť 200 - 220 km/h
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h 7 - 8 s
Spotreba paliva 7.2 - 7.4 l
Maximálny výkon 157 - 160 kW
Objem motora 1618 ccm

Spotlight

Nezmeškaj horúce novinky