Top
LionCar

OVERENÉ VZRUŠENIE Z JAZDY

JUKE

  • ŠPORTOVÝ A ATLETICKÝ VZHĽAD
  • EXKLUZÍVNE DIZAJNOVÉ PRVKY
  • MAXIMÁLNY VÝKON MOTORA
Cena od 13 590,-

POPIS

Tali farmaci fanno parte della categoria degli inibitori delle fosfodiesterasi PDE5. Ingrossamento della prostata, questi segnali nervosi provocano il rilascio di sostanze chimiche che rilassano i muscoli del pene. La combinazione di uno stile di vita sano e moderni progressi della medicina, ma anche costi di produzione. Quando in realtà vorresti https://pillole-comprare.com/kamagra/ tanto farlo, al momento non esiste un modo immediato per diagnosticare DE, 15 minuti prima del rapporto sessuale.

DYNAMICKÉ LÍNIE, ENERGICKÉ FARBY

Nenechajte sa spomaliť. Spolu s vyšším výkonom a odvážnejším stelesnením identity crossovera prináša nový NISSAN Juke vysokú svetlú výšku podvozka, stredovú líniu karosérie a vel’ké oblúky kolies. Výrazne zaoblené čelné sklo a skryté kľučky zadných dverí umocňujú jeho uhladený dizajn, ktorý prispieva k vylepšenej aerodynamike. Užívajte si odolný a nebojácny vzhľad vozidla. A vďaka ponuke dvoch nových intenzívnych farieb (Žiarivá žltá a Atramentová modrá Ink) nikdy neprejdete okolo bez toho, aby ste upútali pozornosť.

OTVÁRACIA PRESKLENÁ STRECHA A VIAC BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Nový Nissan Juke nepozná hranice. Veľká otváracia presklená strecha zaplní interiér svetlom a čerstvým vzduchom a vytvorí tak priestrannú atmosféru. A pretože viac priestoru sa vždy hodí, zväčšili sme aj objem batožinového priestoru – až o 40 % (354 l).

S TECHNOLÓGIOU NISSANCONNECT BUDETE AJ NA CESTÁCH VŽDY V SPOJENÍ

Nový Nissan Juke prináša doteraz najväčší displej NissanConnect, je intuitívnejší a poskytuje lepšie možnosti pripojenia. Vďaka dotykovému displeju s uhlopriečkou 5,8″ môžete jednoducho prechádzať ponuky a po pripojení telefónu cez Bluetooth alebo USB takmer okamžite prepínať medzi telefonovaním, hudbou a informáciami o jazde. Pomocou funkcie GOOGLE™ SEND TO CAR môžete vyhľadať svoj cieľ a poslať si ho z domu do palubného počítača vášho auta. Mapy Google™ obsahujú informácie o počasí, cenách palív, letové informácie a body záujmu, vďaka ktorým bude navigácia ešte jednoduchšia.

Technické špecifikácie

Benzín Nafta
Maximálna rýchlosť 168 - 215 km/h 175 km/h
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h 7.8 - 12 s 11.2 s
Spotreba paliva 5.6 - 6.5 l 4.0 l
Maximálny výkon 69 - 140 kW 81 kW
Objem motora 1197 - 1618 ccm 1461 ccm

Spotlight

Nezmeškaj horúce novinky