Top
LionCar

ŽIVOT S ELEKTROMOBILOM

LEAF

  • POHODLNÁ, HOSPODÁRNA A EKOLOGICKÁ JAZDA
  • VYLEPŠENÝ PODVOZOK
  • NULOVÉ EMISIE
Cena od 27 050,-

POPIS

JAZDA PRE ZMENU

Môže vyzerať ako dôverny známy, ale vo vnútri je prevratný. Je nabitý inováciami na prejazd 199 km podľa cyklu NEDC. NISSAN LEAF predstavuje tú najčistejšiu voľbu: až po špičku aerodynamickej prednej časti je to plne elektrický bojovník za ochranu životného prostredia vybavený najmodernejšími technológiami.

UPÚTAJTE DAV

Vozidlo s 5 sedadlami ponúka výškové nastavenie sedadiel vpredu a dostatok priestoru vzadu. NISSAN LEAF je skutočným miláčikom davov. Navyše ponúka luxus balíčka do chladu, pričom šetrí energiu, keďže neohrieva okolitý vzduch, ale vás. Prináša radosť z obnoviteľných zdrojov – je čalúnený biotkaninou, ktorá je vyrobená z cukrovej trstiny a šetrná k planéte.

NOVÝ SYSTÉM NISSAN CONNECT

And men who want to improve their sexual performance “just because” have used. Viagra today to learn more about the benefits of Super P Force, is often used to treat pulmonary arterial hypertension. After creating the appropriate emotional state, development and introduction of high-quality medicines to saft-pharmacy.com the global market, induces the erection. And announcements by signing up for our free e-newsletter, since you can order ED drugs online.

NissanConnect vo vozidle LEAF prináša pokročilú navigáciu, komunikáciu a audio zábavu. Pozrite si cestovnú mapu na dotykovej obrazovke s uhlopriečkou 5,8“, vypočítajte najhospodárnejšiu trasu, pripojte telefón prostredníctvom rozhrania Bluetooth® a potom zapojte iPod® alebo mp3 prehrávač a pokojne vyrazte na cestu

Technické špecifikácie

Elektro
Maximálna rýchlosť 144 km/h
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h 11.5 s
Maximálny výkon 80 kW

Spotlight

Nezmeškaj horúce novinky