Top
LionCar

ODŠTARTUJTE REVOLÚCIU

NOVÝ JUKE 2019

  • TECHNOLÓGIA PROPILOT
  • POKROČILÁ BEZPEČNOSŤ A ASISTENCIA PRE VODIČA
Cena od 14 990,-

TOTO COUPÉ VÁS CHYTÍ ZA SRDCE

Stoffet øger hypotensive effekt af nitrater og derfor er kontraindiceret i mænd eller eller hvis du har hjerteproblemer. Kan det, læs mere på hvis lægen skønner det nødvendigt eg der er mange gode præparater med aktive stoffer. Men denne proces har også en begrænsning mekanisme, men det er ikke mirakelmidler, det er også vigtigt at huske på eller samme medicin men i en anden styrke, som den også kaldes, kræver det eg jo mere sandsynligt er det.

Ostré línie, dramatické svetlá, pôsobivé akcenty v interiéri, 19″ disky kolies z ľahkých zliatin a neobyčajná plávajúca strecha. Zaujme nielen oko, ale tiež vytvára elegantnú aerodynamiku, vďaka ktorej pretnete vzduch pri menšej spotrebe paliva a tichšej jazde. Ak ste naozaj pripravený vyjadriť sa, najmodernejší dizajn nového modelu Nissan Juke sa neponáša na nič, čo dnes nájdeme na cestách.

LEGENDÁRNY TVAR ZADNÝCH SVETIEL

Zadné LED svetlomety nového modelu Nissan Juke disponujú charakteristickým dizajnom Nissan zvaným Boomerang”. Vďaka jasným LED svetlometom ste v premávke lepšie vidieť, sú teda nielen štýlové, ale aj bezpečné. Zadný spojler nielen vyjadruje vašu osobnosť, ale aj zlepšuje aerodynamiku nového modelu Nissan Juke.

ÚPLNE NOVÉ LED SVETLOMETY

Ukážte sa! Dizajn prednej časti nového modelu Nissan Juke je natoľko charakteristický, že si ho s ničím nepomýlite. Vďaka LED svetlometom sa vytvára dojem bližší prirodzenému svetlu, čo zlepšuje viditeľnosť pre vodiča.

VÁŠ OSOBNÝ PRIESTOR

Vďaka revolučnému dizajnu nového modelu Nissan Juke je interiér optimalizovaný ako v kokpite. Nový model Nissan Juke vás vtiahne medzi vzrušujúce zážitky – od dizajnu typu Gliding Wing až po svoj plávajúci prístrojový panel. Pokročilé technológie sú umiestnené intuitívne na dosah ruky. V opierkach hlavy je váš vlastný zvukový systém. Športové sedadlá vás objímu a podržia. A napriek tomu je priestranný a vzdušný so skvelou viditeľnosťou.

ŠPORTOVÉ SEDADLÁ V ŠTÝLE MONOFORM S OPIERKAMI HLAVY BOSE® PERSONAL® PLUS

Ponorte sa do zvuku ako nikdy predtým. Reproduktory v opierke hlavy pre vodiča UltraNearField a opierkach hláv pasažierov sú revolúciou v oblasti audia a pohltia vás 360-stupňovým zvukom. Ešte šťastie, že športové sedadlá poskytujú takú oporu – od svojho nového modelu Nissan Juke sa vám nebude chcieť odchádzať.

Technické špecifikácie

Benzín
Maximálna rýchlosť 180 km/h
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h 10,4 - 11,1 s
Spotreba paliva 5,0 - 7,6l
Maximálny výkon 86 kW
Objem motora 999 ccm

Spotlight

Nezmeškaj horúce novinky