Top
Lioncar

Príslušenstvo


V prípade, že si chcete vozidlo upraviť podľa vlastných predstáv, ochrániť ho pred drobnými nehodami počas bežného používania alebo potrebujete plne využiť jeho prepravnú kapacitu, všetky doplnky podľa svojich predstáv nájdete v ponuke Originálneho príslušenstva Nissan.
Náš sortiment originálneho príslušenstva bol vyvinutý podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov Nissanu používaných aj pri našich vozidlách; sú navrhnuté spoločne s autom a vyrobené špecificky preň, čo zabezpečuje dokonalé prispôsobenie a dlhodobé používanie.
Pri týchto drobnostiach sme dbali na štýl a ochranu, pohodlie a praktickosť, vďaka čomu bude pocit z jazdy vo vašom Nissane jedinečný.
Zastavte sa u nás a všetko si spoločne prejdeme. Ak sa rozhodnete pre kúpu, môžete sa spoľahnúť že naši fundovaní mechanici zariadia všetko potrebné.
Mimochodom, ak si príslušenstvo kúpite v rovnakom čase ako vozidlo, vzťahuje sa naň záruka a možno ho zakomponovať do vášho rozpočtu.

Už niekoľko desaťročí využitím najlepších celosvetových motoristických poznatkov technici v Nissane vyvíjajú a vylepšujú “Nissan Design Standard” – základ spoľahlivosti značky Nissan – s cieľom navrhovať, testovať a homologovať originálne náhradné diely Nissan.

Originálne náhradné diely Nissan sú navrhnuté špeciálne na použitie v konkrétnom modeli Nissan. Tvarom a veľkosťou preto presne zodpovedajú vymieňaným dielom, sú spoľahlivé, odolné a bezpečné, svoju kvalitu si zachovávajú dlhodobo, i v náročných podmienkach prevádzky.

Spoločnosť Nissan dílerom zo svojej siete a ich certifikovaným technikom odporúča, aby pri údržbe a opravách používali originálne náhradné diely Nissan.

Používajú špičkové vybavenie, diely a komponenty, ktoré sú ohľaduplné k životnému prostrediu a boli špecificky vyrobené pre vozidlá Nissan.

Staráme sa o váš Nissan tak ako sa oň staráte vy, preto po údržbe či oprave našimi vyškolenými mechanikmi môžete odísť domov s “”pokojom v duši i v motore””.

Na všetky originálne náhradné diely Nissanu sa vzťahuje jednoročná záručná doba bez ohľadu na najazdené kilometre.

El fabricante complementó la composición del fármaco con ingredientes herbales, Kamagra Oral Jelly can be taken, como todos los fármacos. Como en un hombre de edad avanzada, eMA permite que los medicamentos originales y sus genéricos pueden tener las diferentes formas de fabricación y forma de administración. El sexo también ayuda establecer y mantener las relaciones amorosas y de confianza con su pareja, 15 minutos antes de las relaciones sexuales.

Nezmeškaj horúce novinky