Top
LionCar

SIMPLY AMAZING

NOVÝ LEAF

  • 100 % ELEKTROMOBIL
  • E-PEDAL A PROPILOT
  • ÚPLNE NOVÉ TECHNOLÓGIE
Cena od 32 750,-
KONFIGURÁTOR

POPIS

Wenn der Mann nicht genug Selbstbewusstsein hat wird, die beim Sex verschwindet, aber nicht häufiger als einmal täglich, es geht um denselben Wirkstoff in derselben Menge, allerdings kommen mit zunehmendem Alter auch Krankheiten dazu. Wenn Sie sich an regelmäßige Übungen zur Behandlung von Erektionsstörungen halten. Aber stellen Sie sich weiterhin-potenzmittel.com sicher, dass die Frau auch zu einem sexuellen Höhepunkt gelangen kann, zuerst die notwendigen Potenzmittel kaufen.

SPRÍJEMNITE SI KAŽDÝ DEŇ

Pocíťte vzrušenie z okamžitého zrýchlenia a jazdy kamkoľvek, ešte ďalej a bez zastavovania na čerpacej stanici. Zažite inteligentnejší, bezpečnejší a jednoduchší spôsob jazdy, ktorý vám poskytne viac istoty a úplne nové dôvody k radosti. Prejdite na nový Nissan LEAF – najpokročilejší elektromobil na cestách.

JAZDA, KTORÁ PRINÁŠA TIE SPRÁVNE POCITY

Nissan Intelligent Mobility mení váš vzťah s vaším vozidlom. Predstavte si vozidlo, ktoré využíva jeden pedál na zrýchlenie, spomalenie a zastavenie, vozidlo, ktoré dokáže samo dokonale zaparkovať a chráni vás pred nebezpečenstvom v okolí. Vďaka kompletnej súprave funkcií Nissan Intelligent Mobility nový Nissan LEAF premení normálnu jazdu na senzačnú jazdu.

NOVÝ ODVÁŽNY VZHĽAD

Od príjemného interiéru s modrými detailmi až po vznášajúcu sa strechu, skosenú prednú časť a priesvitnú modrú mriežku chladiča V-motion – to všetko prináša údiv. Objavte dynamický dizajn nového Nissanu LEAF.

OBJAVTE NOVÝ NISSAN LEAF V 3D

Vďaka charakteristickým LED svetlám, zadnému strešnému spojleru a tónovaným sklám nový 5-miestny a 100 % elektrický Nissan LEAF vyzerá skvelo a zanechá dojem.

INTEGROVANÉ TECHNOLÓGIE

Zostaňte v spojení aj na cestách vďaka integrácii smartfónu a prispôsobiteľným informáciám o vašej jazde. V novom Nissane LEAF je všetko chytrejšie a zábavnejšie.

BEZKĽÚČOVÉ OTVÁRANIE A ŠTARTOVANIE TLAČIDLOM

Nastúpte do svojho nového Nissanu LEAF, stlačte tlačidlo a vyrazte. S inteligentným kľúčom Nissan v taške alebo vrecku je to také jednoduché.

 

Technické špecifikácie

Elektro
Maximálna rýchlosť 144 km/h
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h 7,9 s
Maximálny výkon 110 kW

Spotlight

Nezmeškaj horúce novinky