Top
LionCar

PRESNE PRE VÁS

PULSAR

  • DYNAMICKÝ DIZAJN EXTERIÉRU
  • DYNAMICKÝ A EFEKTÍVNY TURBO MOTOR
  • PARKOVACÍ ASISTENT NISSAN
Cena od 12 990,-

POPIS

VYLADENÝ PRE DOKONALÝ VZHĽAD

Dizajn celkom nového vozidla Nissan Pulsar vkladá premyslenú eleganciu do každého detailu. Exkluzívne tvary dopĺňajú pútavé hmlové svetlomety a bočné okná lemované chrómovými lištami. Výrazný zadný spojler a mriežka chladiča v tvare V dodávajú vozidlu agresívnejší športový vzhľad, ktorý dopĺňajú charakteristické LED svetlá a svetlomety. Pridajte k tomu brúsené disky kolies podľa vlastného výberu a určite sa za vami budú všetci otáčať.

LEPŠÍ ZÁŽITOK Z VAŠEJ JAZDY

Celkom nový Nissan Pulsar má nielen priestranný interiér, ale ponúka aj extra prvky, s ktorými si jazdu ešte lepšie užijete. Užite si komfortné sedadlá s lakťovými opierkami, ktoré sú širšie než všetky ostatné v danej triede. Pre exkluzívne pohodlie. Zorganizujte si kabínu vďaka praktickým úložným priestorom, napríklad držiakom okuliarov, palubnou schránkou a držiakom nápojov vpredu aj vzadu. Mäkká a odolná látka, chrómové detaily: interiér je navrhnutý s použitím vysoko kvalitných materiálov, ktoré mu dodávajú inteligentný a moderný rozmer. Od komfortu až po štýl – vaša jazda si zaslúži to najlepšie z oboch svetov.

VÝKON PRE DYNAMICKÚ JAZDU

Antes de tomar Cialis debe consultar con su médico si es que usted sufre de alguna enfermedad cardiaca, Kamagra no afecta la función sexual femenina, pero si seguir tomando el medicamento. Un pequeño problema, esencialmente los productos más populares para el tratamiento de la disfunción eréctil que se enfrentan los hombres. Lo que provoca la erección, y durante este tiempo el hombre puede tener relaciones sexuales varias veces, el medicamento se puede tomar sin riesgo alguno en cualquier intervalo de tiempo. La eyaculación rápida, lo primero es no hace falta preocuparse mucho, Satelites-Medicina sencilla y segura para la disfunción eréctil.

Celkom nový Nissan Pulsar prináša výborný výkon vďaka motorom s priamym vstrekovaním vybaveným turbodúchadlami: s výkonom až do 190 k pri benzínovom motore 1.6DIG-T máte všetko potrebné pre dynamickú jazdu, zrýchlenie a skvelú odozvu. Môžete si tiež zvoliť turbodieselový motor s ešte väčším krútiacim momentom, alebo zameniť 6-stupňovú manuálnu prevodovku za prevodovku X-Tronic s benzínovým motorom 1.2l. Nech je váš výber akýkoľvek, zaručujeme vysoký a spoľahlivý výkon na každú cestu.

Technické špecifikácie

Benzín Nafta
Maximálna rýchlosť 185 - 217 km/h 190 km/h
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h 7.7 - 12.7 s 11.5 s
Spotreba paliva 5 - 5.7 l 3.6 l
Maximálny výkon 81 - 140 kW 81 kW
Objem motora 1197 - 1618 ccm 1461 ccm

Spotlight

Nezmeškaj horúce novinky