Top
Lioncar

Záruka

ŠTANDARDNÁ ZÁRUKA

Ponúkame štandardnú záruku – tri roky alebo 100 000 kilometrov. Milujeme vozidlá, ktoré vyrábame. Aj vy máte pravdepodobne radi to vaše. A pretože sa chcete o svoju investíciu starať, vytvorili sme štandardnú záruku výrobcu, ktorá väčšinu našich modelov Nissan kryje na tri roky alebo na 100 000 km [U1] * (podľa toho, čo nastane skôr). Ďalej ich chránime štandardnou trojročnou zárukou na lak a 12-ročnou zárukou proti korózii. Okrem toho sa na každý diel a príslušenstvo Nissanu vzťahuje jedno- alebo dvojročná záruka (podľa typu výrobku) bez ohľadu na najazdené kilometre. To všetko značí, že udržať svoj Nissan v stave, v akom bol počas kúpy, je teraz ľahšie.

Viac informácií nájdete v záručnej knižke a záznamoch o údržbe, alebo môžete samozrejme zavolať svojmu predajcovi.

* Výnimky v štandardnej záruke

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA NISSAN

Chcete mať svoje vozidlo Nissan zabezpečené na 5 rokov?
Ak je vozidlo Nissan mladšie ako 3 roky a má najazdených menej ako 100 000 km, zákazník má možnosť predĺžiť si štandardnú výrobcom Nissan danú záruku.

  • Servis, na ktorý sa môžete spoľahnúť. Máte úplnú istotu, že vo vašom vozidle Nissan budú použité špičkové náhradné diely a bude mu poskytnutý servis určený výhradne pre toto vozidlo.
  • Vďaka originálnym náhradným dielom Nissan navrhnutým špeciálne pre vozidlá Nissan získate maximálny výkon.
  • Pokročilá diagnostika udržuje vaše vozidlo vo vrcholnej forme pomocou diagnostických nástrojov určených špeciálne pre vozidlá Nissan.
  • Personál vyškolený u výrobcu venuje vášmu vozidlu pozornosť, ktorú si vyžaduje a poskytne mu špičkový servis.
contents_paragraph_right_horizontal_zoom_62

NISSAN 5* SERVISNÁ ZMLUVA

NISSAN 5* Servisná zmluva zahŕňa servisnú údržbu po dobu určitú alebo na určitý počet najazdených kilometrov, podľa toho, čo nastane skôr.

Zvoliť je možné obdobia o dĺžke 36, 48 alebo 60 mesiacov podľa počtu servisných prehliadok 3, 4 alebo 5.

V rámci tejto zmluvy dostanete originálne náhradné diely Nissan, mazivá a profesionálnu starostlivosť v značkovom dílerstvo Nissan.

Zakúpenie tohto produktu je možné od kúpy úplne nového vozidla Nissan do prvej servisnej údržby, maximálne však do 11 mesiacov od uvedenia do prevádzky.

Výhody pre zákazníkov

Dílerská sieť spoločnosti Nissan, výhradné použitie originálnych náhradných dielov a znalosti našich technikov – to všetko pre vás môže byť dôvodom pre maximálne bezpečie a spokojnosť. Okrem toho, že uzatvorením servisnej zmluvy ušetríte, nemusíte si vďaka tejto zmluve robiť starosti s nákladmi, pretože ceny dielov a práce sa pre vás nemenia. Ani inflácia či pohyb kurzu nebudú mať na cenu servisných prehliadok žiadny vplyv. Dodatočnú hodnotou pre vás môže byť navýšenie prípadnej predajnej ceny vášho vozidla Nissan. Servisná zmluva je prenosná.

Podrobnosti si vyžiadajte v najbližšom dílerstve.

Cena NISSAN 5 * Servisná zmluva

contents_paragraph_right_horizontal_zoom_63
Nezmeškaj horúce novinky