Top
LionCar

STVORENÝ PRE DOBRODRUŽSTVO

X-TRAIL

  • 7″ ANTIREFLEXNÁ DOTYKOVÁ OBRAZOVKA
  • PARKOVACÍ SYSTÉM NISSAN PARKING ASSIST
  • FLEXIBILNE DELITEĽNÉ PRIESTORY
Cena od 20 700,-

POPIS

ELEGANCIA CROSSOVERA A ODOLNOSŤ SUV

Je to crossover? Alebo je to SUV? Nie, toto je nový Nissan X-Trail. Spája odvážny a elegantný aerodynamický dizajn crossoverov Nissan s odolnosťou SUV. Nový Nissan X-Trail je dynamický a zároveň štýlový. Od presných línií až po elegantné krivky – bol navrhnutý na dobrodružstvo so zachovaním štýlu. Najmä vďaka tomu, že pasažieri môžu obdivovať okolie vďaka elektricky ovládanej panoramatickej streche. Zadné svetlá v tvare bumerangu, predné LED svetlá a 19″ disky kolies z ľahkých zliatin dávajú novému Nissanu X-Trail jeho charakteristický vzhľad.

OBKLOPENÍ VYSPELÝMI TECHNOLÓGIAMI

Zostaňte v kontakte s okolitým svetom. Nový systém NissanConnect ponúka výkonnú kombináciu zvukového systému, navigácie a funkcie handsfree komunikácie. A vďaka 7″ antireflexnému dotykovému displeju je ovládanie mimoriadne jednoduché.

Aplikácie ako Google Search, Trip Advisor, Facebook, Tune in a Twitter vám pomôžu orientovať sa v každom meste ako miestny, vypočuť si najnovšie správy a zostať v kontakte s priateľmi. Systém tiež zahŕňa Bluetooth pripojenie na handsfree telefonovanie a prenos zvuku, základnú mapu na SD karte, integráciu palubných prístrojov a pripojenie Aux-in a USB.

KOMFORT OBÝVAČKY AJ NA CESTÁCH

Všestrannosť nového Nissanu X-Trail nepozná hranice. Či už v podobe 2 extra sedadiel pre pasažierov vzadu alebo flexibilných úložných priestorov s oddelenými priečinkami na mokrý a suchý náklad, vždy budete mať dostatok miesta pre dobrodružstvo.
Sedadlá inšpirované nulovou gravitáciou s oporou chrbtice ponúkajú skvelý komfort aj na najdrsnejších cestách. Viac priestoru pre nohy znamená viac miesta a komfortu.
Vozidlo je tiež praktické – zadné dvere možno otvoriť až do 80-stupňového uhla pre lepší prístup. Nehovoriac o prekvapivo veľkom flexibilnom úložnom priestore s nosnosťou až 75 kg. Keď sedadlá sklopíte, získate úplne rovný povrch. Druhý rad sedadiel možno posúvať a nákladný priestor rozdeliť na hornú a dolnú časť jednoduchým pohybom ruky. To všetko tvorí jeden priestranný, komfortný a vysoko funkčný interiér.

Technické špecifikácie

Nafta
Maximálna rýchlosť 180 - 188 km/h
Zrýchlenie z 0 na 100 km/h 9.1 - 12.9 s 10.5 - 11.4 s
Spotreba paliva 5.6 - 5.8 l4.9 - 5.3 l
Maximálny výkon 96 kW
Objem motora 1598 ccm

Spotlight

Nezmeškaj horúce novinky